Americká hypotéka bez registru

Americká hypotéka bez registru umožní i vám získat relativně slušnou půjčku jenom s tím, že doložíte vlastnictví k nějaké nemovitosti. Princip americké hypotéky totiž spočívá v tom, že získáte peníze až do velikosti hodnoty nemovitosti za to, že danou nemovitost zastavíte ve prospěch toho, kdo vám peníz půjčuje. Pokud následně řádně americkou hypotéku splácíte, nemovitost po úspěšném zaplacení poslední splátky přejde opět na vás, respektive dojde k výmazu zástavního práva z katastru nemovitostí. Vy od té doby můžete s nemovitostí nakládat dle libosti. Pokud je totiž na nemovitosti zástavní právo, není možné nemovitost bez souhlasu majitele zástavy prodat.

Možnosti americké hypotéky

Americká hypotéka bez registru umožňuje všem vám získat relativně velké sumy peněz v závislosti na tom, jak kvalitní nemovitost proti půjčce zastavujete. Pokud jde o nemovitost v řádu milionů, klidně můžete získat americkou hypotéku na podobnou sumu. Standardně se poskytují půjčky okolo 70% zástavní hodnoty nemovitosti, ale v ojedinělých případech je možné získat i 100% hodnoty zastavované nemovitost bez větších potíží. To jak s penězi následně naložíte už je pouze vaše věc a nikdo se vás nebude na nic ptát. Jde skutečně o velice zajímavou možnost, jak získat relativně velkou sumu peněz bez zbytečného dotazování.

Výhody americké hypotéky

Americká hypotéka bez registru je uzpůsobena pro všechny ty, kteří se snaží získat relativně velkou sumu peněz za velice slušných podmínek. Díky tomu, že je půjčka zajištěna zástavním právem k nemovitosti, tak poskytovatel půjčky obvykle nabízí daleko lepší úrok, než je u srovnatelné nezajištěné půjčky zvykem. Navíc jde o půjčku bez registru, takže můžete mít i současně jinou půjčku vedle americké hypotéky a poskytovateli půjčky to nebude vadit. To je možné využít k tomu, abyste americkou hypotékou splatili nějaké starší méně výhodné úvěru z minulosti.