Grand půjčka

Grand půjčka je moderní řešení vašich finančních problémů, pokud vlastníte nemovitost. Grand půjčka je totiž úvěr zajištěný nemovitostí, která ale může být i ve vlastnictví třetí osoby. Pomocí této půjčky je možné vyplatit exekuce, zrušit dražbu nemovitosti nebo uhradit své jiné závazky. Díky tomu, že při schvalování půjčky není nahlíženo do registru dlužníků, může o půjčku požádat skutečně každý a vyřešit tak své finanční starosti z minulosti, se kterými si třeba neví rady. Grand půjčka je moderní půjčka, takže se přizpůsobí vám. Nastavíte si takové splátky, které odpovídají vašim aktuálním potřebám a finančním možnostem.

Parametry Grand půjčky

Grand půjčka je poskytována od 10 000 do 200 000 000 korun. Horní hranice půjčky je omezena 70% hodnoty nemovitosti, která je proti půjčce zastavena. Ale pokud máte dostatečně drahou nemovitost, můžete skutečně dostat velkou sumu peněz. Grand půjčka je rychlé a hlavně efektivní řešení. Čerpání půjčky je možné expresně už do 2 dnů od schválení. Společnost se tak snaží vyjít vstříc těm občanům, kteří mají akutní problém s penězi a chtějí se z něj dostat. Vzhledem k tomu, že jde o půjčku bez poplatků předem, máte jistotu, že nebudete kupovat zajíce v pytli. Vždy přesně víte, co půjčka obnáší, co musíte zaplatit a jak peníze získáte.

Skvělá volba půjčky

Grand půjčka je opravdu dobrá volba. Snadno ji můžete získat, rychle dostanete peníze a včas vyřešíte své problémy. Díky tomu, že společnost je na trhu již nějaký čas, přesně ví, co klienti potřebují. Nabízí tak i právní poradenství, odbornou pomoc s exekucí či možnost konsolidovat stávající úvěru. Grand půjčka vám prostě dokáže vyřešit všechny vaše finanční starosti a navíc nastavit si splácení tak, aby nezatěžovalo váš rodinný rozpočet. Tak na co ještě čekáte? Vyplňte formulář právě teď a dostanete mimořádně výhodnou nabídku, která se nemusí opakovat.