Nebankovní půjčky bez registru jsou vhodné pro problémové klienty

Potřebujete si nutně půjčit, ale kvůli záznamu v registru dlužníků jste pro banku problémovým klientem? Řešením jsou nebankovní půjčky bez registru, které vám velmi usnadní život. Nabízí je téměř všichni poskytovatelé půjček v nebankovním sektoru. Částky, které vám půjčí nepřesahují 12 000 korun v případě rychlé půjčky. Například Provident vám však půjčí až 80 000 kč, aniž by kontroloval registry dlužníků.

Nebankovní půjčky bez zástavy pomůžou ušetřit váš čas i starosti

Nebankovní půjčky bez zástavy jsou perfektním produktem, když si potřebujete půjčit vyšší obnos, ale nemůžete se za půjčku zaručit nemovitostí. Jsou určeny cíleně pro osoby se stabilním příjmem, které mají záznam či záznamy v negativním registru dlužníků nebo v tolik obávaném registru SOLUS. Nemusí jít přitom o nesplacené nebankovní půjčky bez registru. V Solusu jsou vedeny záznamy o nezaplacených zálohách za energie, telefon či pojištění. Z pohledu bank jste pak nedůvěryhodná osoba.

Půjčky bez registru jsou snadno dostupné

Půjčit si mohou rodiny i jednotlivci. Splátky jsou hrazeny v týdenním intervalu a peníze obdržíte až domů. Tyto nebankovní půjčky v hotovosti jsou oblíbené mezi rodiči na mateřské i osobami pobírajícími sociální dávky.Provident je také nebankovní půjčka, která má vlastní metodiku a registry ve kterých prověřuje své potencionální klienty. Půjčka je neúčelová, hodí se na menší i větší rodinné nákupy, na vybavení bytu, na Vánoce, apod. V případě potřeby si může zákazník dohodnout i předčasné splacení či mimořádnou splátku. Pokud půjčku uhradíte včas, zaplatíte úrok pouze za dobu, kdy vám běžela půjčka. Pokud však půjčku neuhradíte vůbec, je vám sesplatněna a navýšena o penále a pokuty.