Vitacredit půjčka

Vitacredit půjčka je skvělé řešení, pokud potřebujete půjčit větší sumu peněz a vlastníte nemovitost. Tento nebankovní poskytovatel je totiž specialistou na půjčování peněz se zástavou nemovitosti. Takzvaná americká hypotéka je totiž systém, kdy můžete získat peníze na zástavu nemovitosti a tyto peníze můžete použít na cokoliv bez nutnosti informovat o tom poskytovatele nebo použít peníze třeba na bydlení. Na co peníze použijete je jenom na vás. Díky tomu je Vitacredit velice oblíbený a využívaný poskytovatel, jelikož poskytuje půjčky větší než 50 000 Kč prakticky komukoliv.

Princip Vitacredit půjčky

Vitacredit půjčka funguje jako klasická hypotéka, tedy že musíte proti půjčeným penězům zastavit svou nebo cizí nemovitost. Ano, je možné zastavit i nemovitost třetí osoby, která logicky musí s takovou smlouvou souhlasit. Ale je to také řešení pro někoho, kdo nemá vlastní dům či byt, ale jeho známý ano. Splatnost úvěru je od 12 do 120 měsíců a velikost půjčky je odvislá od odhadní ceny nemovitosti. Minimální půjčka je 50 000 Kč a maximální hodnota je odvozena od hodnoty nemovitosti. Půjčit si může osoba starší 18 let a splácení probíhá formou pravidelných měsíčních splátek.

Vitacredit půjčka je cesta k penězům

Vitacredit je zavedenou společností na českém nebankovním trhu a poskytuje půjčky se zástavou nemovitosti opravdu dlouhodobě. To vytváří pozitivní image společnosti, jelikož s ní nejsou spojené žádné skandály ani problémy. Jde o fungující firmu, která se snaží vždy najít řešení pro své klienty. I vy tak máte šanci půjčku získat. Stačí jenom vyplnit formulář a o vše ostatní se už postará poskytovatel půjčky. Nechte starost o peníze na něm. Vy si je jenom užívejte. Vyplňte formulář a můžete se těšit na svou půjčku.

Online žádost o půjčku